Międzygalaktyczna tabliczka mnożenia w 15 dni

Opublikowano:

Ruszyła przedsprzedaż naszej gry karciano-planszowej "Międzygalaktyczna tabliczka mnożenia w 15 dni".

W oparciu o jedną z moich autorskich metod powstaje gra karciano - planszowa pod nazwą "Międzygalaktyczna tabliczka mnożenia w 15 dni".

Metoda jest tak niezawodna, że postanowiłam stworzyć ciekawe narzędzie, które przyniesie dużo wspaniałej, rodzinnej zabawy, a przy okazji będzie efektywnym narzędziem metodycznym.

Nasza "Międzygalaktyczna tabliczka mnożenia w 15 dni", to coś więcej niż gra karciana czy planszowa, ponieważ ma wymierny końcowy efekt edukacyjny, jakim jest znajomość tabliczki mnożenia i dzielenia w zakresie od 10 do 100.

Zwięzła fabuła o różowym przybyszu z kosmosu, słoniu Albercie i jego przyjaciółce stonodze Matyldzie, sprawnie łączy ze sobą zestaw 15 różnych gier. Podczas rozgrywek nauczycie się podstaw języka madżentańskiego, którym porozumiewa się słonik Albert. Zdziwicie się, jak znajomość prostego, fikcyjnego języka pomoże Wam zostać mistrzami tabliczki mnożenia.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, skuteczniej zapamiętacie i poradzicie sobie z matematycznymi zadaniami, a przy okazji poprawicie pamięć, koncentrację i umiejętność opowiadania.

Nasza gra z powodzeniem wspiera osoby przejawiające specyficzne trudności w uczeniu się matematyki.

#dyskalkulia

#dziecizdyskalkulią

#zajęciadladyskalkulika

#tabliczkadladyskalkulika

#matematykadladyskalkulika

Tagi: tabliczka mnożenia dzielenie gra #korepetycje z matematyki