Trening pamięci i koncentracji uwagi

Nasz mózg może nieustannie się uczyć – od urodzenia aż po kres życia.

(Marian Diamond)

Potrzebujesz wsparcia przed ważnym egzaminem, masz trudność w przyswojeniu materiału- możemy Ci pomóc! Nauczymy Cię jak uczyć się inaczej niż do tej pory. Pokażemy narzędzia, dzięki którym sprawniej i trwalej możesz przenosić wiedzę do pamięci długoterminowej, łatwiej i sprawniej przywoływać zapamiętane informacje. Dzięki ćwiczeniom wykonywanym na zajęciach poprawisz koncentrację uwagi, jakże ważną dla procesu zapamiętywania.

W naszej ofercie znajdziesz Kursy treningu pamięci dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na zajęcia zapraszamy również osoby z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi np.: studentów, lekarzy, prawników.

W trakcie naszych zajęć przygotowujemy uczestników do Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci, które corocznie odbywają się w Bydgoszczy. Mistrzostwa są prestiżową imprezą, objętą protektoratem World Memory Sport Council oraz Tony'ego Buzana- prekursora mnemotechnik.

Kursy prowadzone są metodą Szkoły Pamięci SPW, w grupach do 12 osób. Standardowy Kurs treningu pamięci otrzymał akredytację Kuratora Oświaty.

Nazwa Ilość godzin Cena za godzinę Cena całego kursu
Trening pamięci i koncentracji uwagi dla dzieci i młodzieży w grupach do uzgodnienia 35,00 zł do uzgodnienia Zapisz się
Indywidualny kurs treningu pamięci i koncentracji uwagi dla studentów do uzgodnienia 100,00 zł do uzgodnienia Zapisz się
Wakacyjny kurs treningu pamięci i koncentracji uwagi do uzgodnienia 35,00 zł do uzgodnienia Zapisz się