Trening pamięci i koncentracji uwagi

Nasz mózg może nieustannie się uczyć – od urodzenia aż po kres życia.

(Marian Diamond)

Mózg, podobnie jak ciało, potrzebuje regularnych ćwiczeń. Trening mózgu - Neurotrening pozwala usprawnić funkcje poznawcze takie jak pamięć, uwaga, percepcja wzrokowa czy słuchowa, a także wyobraźnia np. myślenie symboliczne i abstrakcyjne. Specjalne zadania poprawiają refleks, spostrzegawczość, koncentrację i zdolność logicznego myślenia. To właśnie te zdolności i umiejętności decydują o naszych sukcesach szkolnych, zawodowych a nawet towarzyskich.

Jeśli potrzebujesz wsparcia przed ważnym egzaminem, masz trudność w przyswojeniu materiału przedstawimy Ci metody wspierające zapamiętywanie.  Nauczymy Cię jak uczyć się inaczej niż do tej pory. Pokażemy narzędzia, dzięki którym sprawniej i trwalej możesz przenosić wiedzę do pamięci długoterminowej, łatwiej i sprawniej przywoływać zapamiętane informacje. Dzięki ćwiczeniom wykonywanym na zajęciach poprawisz koncentrację uwagi, jakże ważną dla procesu zapamiętywania.

Kursy prowadzimy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na zajęcia zapraszamy również osoby z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi np.: studentów, lekarzy, prawników.

Kursy prowadzone są w małych, kameralnych grupach do 6 osób.

Zapraszamy.

Nazwa Ilość godzin Cena za godzinę Cena całego kursu
Trening pamięci i koncentracji uwagi dla dzieci i młodzieży w grupach do uzgodnienia 35,00 zł do uzgodnienia Zapisz się
Indywidualny kurs treningu pamięci i koncentracji uwagi dla studentów do uzgodnienia 100,00 zł do uzgodnienia Zapisz się