Kim jesteśmy

Fundacja Dobre Relacje przez Edukację została założona w 2017 roku w Bydgoszczy, jednakże członkowie naszej organizacji angażują się w działania na rzecz edukacji dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów już od 2009 roku. Pomysł na jej powstanie wynikał z pasji do wspierania rozwoju osobistego zarówno dzieci, jak i dorosłych poprzez prowadzenie zajęć ułatwiających efektywne uczenie się. Małgorzata Kerl, Trenerka Terapii Zajęciowej i autorka wielu programów edukacyjnych dla różnych grup wiekowych, jest fundatorką oraz założycielką Fundacji. Jej celem jest wspieranie rozwoju kluczowych umiejętności u naszych odbiorców.

Działamy na rzecz edukacji w Bydgoszczy, obejmując swoim działaniem dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Naszą misją jest wspieranie rozwoju osobistego poprzez prowadzenie zajęć rozwijających kluczowe umiejętności. Małgorzata Kerl pełni funkcję Prezesa Fundacji oraz jest Trenerką Terapii Zajęciowej oraz autorką wielu programów edukacyjnych. Jest naszą fundatorką, założycielką, liderką i mentorką zespołu, który składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, działających na rzecz edukacji od 2009 roku.

Wzgórze Wolności - ul. Wojska Polskiego 3a/80a, w siedzibie "Fundacji Dobre Relacje". Kontakt i zapisy pod nr 508 085 323.

Wyżyny  - ul. Bohaterów Kragujewca 11. Kontakt i zapisy pod nr 508 085 323.

Zajęcia prowadzą:

Małgorzata Kerl, Trener rozwoju osobistego oraz terapii zajęciowej  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Autorka programów edukacyjnych: "Nauka czytania bez stresowania", "Od jutra lepiej czytam", "Ortografek", "Tabliczka mnożenia w 15 dni" oraz autorka gry edukacyjnej dla dzieci z trudnościami w nauce matematyki "Międzygalaktyczna Tabliczka mnożenia". Terapeuta zajęciowy, organizator konferencji naukowej TEDxBydgoszcz. Trener i wykładowca na Uniwersytecie III Wieku przy WyższejSzkole Gospodarki. Aktywny członek Fundacji Dobre Relacje przez Edukację.

Beata Opic - Beatka jest trenerem rozwoju osobistego w pracowni "Dobre Relacje" oraz aktywny członek Fundacji Dobre Relacje przez Edukację, gdzie prowadzi warsztaty skierowane dla dzieci. Certyfikowany Trener nauki czytania zwieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w nauce (dyskalkulią, dysleksją, dysortografią). Hobbystycznie - Certyfikowany trener Jogi Śmiechu, animator kultury, koordynator projektów artystycznych i edukacyjnych. W przeszłości współzałożycielka portalu student.pl kierowanego do młodych ludzi, autorka artykułów na temat kultury. Producent wydarzenia OKO NIGDY NIE ŚPI, a także administrator wielu wydarzeń i projektów realizowanych przez fundację Czarny Karzeł. Trener rozwoju osobistego w pracowni "Dobre Relacje" oraz aktywny członek Fundacji Dobre Relacje przez Edukację, gdzie prowadzi warsztaty dla dzieci.

Anna Jaworska -  Ania, z doświadczeniem jako trenerka mentalna, od ponad 6 lat prowadzi praktyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz wykłady dla studentów. Wykorzystując narzędzia treningu mentalnego, Ania przeprowadza osoby przez proces zmiany, rozwoju kariery i pozytywnych zmian życiowych. Oprócz zajęć z dziećmi, Ania będzie prowadzić spotkania dla kobiet oraz indywidualne konsultacje rozwojowe. Certyfikowany Trener nauki czytania z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Aleksandra Maciejewska - Ola, jest filologiem w specjalności lingwistyka stosowana języka angielskiego rosyjskiego, więc w Dobrych Relacjach jest specjalistką od języków obcych. Jest mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym. Uwielbia pracować z dziećmi, przekazywać im wiedzę i zachęcać do robienia postępów. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z języka angielskiego. Certyfikowany Trener nauki czytania z doświadczeniem w pracy z dziećmi.