Ferie z Tabliczką mnożenia

Ferie zimowe!  Warsztaty Tabliczki mnożenia w 10 dni - BYDGOSZCZ

🧮 Skuteczna metoda, na opanowanie mnożenia i dzielenia w zakresie od 10 do 100 w zaledwie 15 godzin.

🧮 Zamiast podręczników do nauki, uczestnicy otrzymują zestaw 16 gier karciano-planszowych pn. „MIĘDZYGALAKTYCZNA TABLICZKA MNOŻENIA”, która wspiera innowacyjną technikę uczenia.

🧮 Każda lekcja urozmaicona jest grami i zabawami multimedialnymi, rozwijającymi i utrwalającymi zdobyte umiejętności.

🧮 Kurs skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 6 do 14 roku życia, a w szczególności do dzieci przejawiających trudności w uczeniu się matematyki.

🧮 Kurs odbywa się w formie warsztatowej.

🧮 Małe grupy 5-cio osobowe grupy.

🧮 10 spotkań po 90 minut.

🧮 Lekcje odbywają się w formie gier i zabaw, dzięki którym oprócz podstawowego, celu jakim jest przyswojenie wyników mnożenia i dzielenia uczestnicy kursu rozwijają pamięć, koncentrację oraz uwagę, tak niezbędne w osiąganiu lepszych efektów w nauce.

🧮 Efekty są widoczne już po 5 spotkaniach.

🧮 Cena 15 godzinnego kursu od 1100 złotych.

Zapraszamy do zapisów:

📝 Formularz zapisowy