Warsztat "Pamięć pełna kolorów" dla dzieci z Kliniki Hematologii i Onkologii bydgoskiego Szpitala Uniwersyteckiego

💛Dzięki uprzejmości Fundacji " Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową mieliśmy zaszczyt i przyjemność odwiedzić oddział Kliniki Pediatrii, Onkologii i Hematologii w Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza, gdzie prowadziliśmy nasz warsztat
🌈"Pamięć pełna kolorów".
Podczas warsztatu dzieci i ich rodzice bawili się ćwicząc swoją pamięć i koncentrację biorąc udział w ciekawych grach i zabawach.
💛 Było to niezapomniane przeżycie, pełne radości, wzruszeń i MOCY serc. Cieszymy się, że mogliśmy być z dziećmi, które tak bardzo potrzebują naszej uwagi i wsparcia. Dziękujemy Pani Jolanta Sękowska za zaproszenie i organizację warsztatu. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za ich entuzjazm i zaangażowanie. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z warsztatu.