Międzygalaktyczna tabliczka mnożenia w 15 dni

Międzygalaktyczna tabliczka mnożenia w 15 dni – to matematyka przyjazna wszystkim dzieciom oraz szybki i skuteczny sposób na tabliczkę mnożenia. Każde dziecko osiąga efekty w ciągu 15 spotkań.

Przeczytaj OPINIE o zajęciach.

Jeśli Twoje dziecko ma problemy z tabliczką mnożenia i dzielenia? Jeśli stresuje się na lekcjach matematyki, a uczenie się faktów matematycznych sprawia mu trudność? Zastanawiasz się, jak możesz mu pomóc odkryć magię matematyki i stać się pewniejszym w rozwiązywaniu zadań?

Mamy dla Was idealne rozwiązanie! Zapraszamy Cię i Twoje dziecko do fantastycznej podróży po świecie matematyki z naszą Międzygalaktyczną tabliczką mnożenia w 15 dni! To niezwykła gra karciano-planszowa, która stanowi podstawę naszych warsztatów dla dzieci. Podczas 15 spotkań, dzieci będą uczyć się tabliczki mnożenia i dzielenia za pomocą konkretnych obrazków i fascynujących rozwiązań. Nasza gra opiera się na innowacyjnej metodzie, która gwarantuje szybkie i trwałe efekty.

Nasi doświadczeni terapeuci zajęciowi będą prowadzić warsztaty, dbając o to, aby Twoje dziecko bawiło się i uczyło w przyjaznej atmosferze. Podczas warsztatów dzieci będą uczestniczyć w różnorodnych grach karcianych i planszowych o zróżnicowanej tematyce i stopniu trudności. Każda gra to kolejny dzień przygody Słonia Alberta, który przyleciał z planety Magenta, aby odkryć nasz świat. Dzieci będą razem z nim poznawać fascynujące miejsca i postacie, jednocześnie zapamiętując działania mnożenia i dzielenia.

Nasze warsztaty są przeznaczone dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym, a zwłaszcza dla tych, które mają trudności w matematyce. Pokażemy Twojemu dziecku, że matematyka może być przyjemna i zabawna.

Dla dzieci, które nie mogą uczestniczyć w naszych zajęciach i chcą nauczyć się tabliczki mnożenia w zaciuszu domowego ogniska, gra dostępna jest w naszym internetowym sklapie: 🛒 SKLEP Dobrych Relacji  Tabliczka mnożenia

Nasz innowacyjny program skierowany jest do dzieci, które:

• Rozpoczynają swoją przygodę z mnożeniem i dzieleniem.
  • Mają trudności z opanowaniem tabliczki mnożenia.
  • Przejawiają specyficzne trudności w uczeniu się matematyki, w tym dyskalkulię.

Jak powstała metoda? Kliknij tu i obejrzyj.

Nie czekaj! Zapisz swoje dziecko na nasze warsztaty już dziś! To najlepsza inwestycja w jego przyszłość!

#Zajęcia popołudniowe i przedpołudniowe prowadzimy w Bydgoszczy. Zajęcia internetowe na terenie całej Polski

#Warszawa

#Kraków

#Poznań