Kim jesteśmy

Pracownia Rozwoju Osobistego „Dobre Relacje” powstała w 2009 roku w Bydgoszczy. Pomysł zrodził się z  pasji do wspierania rozwoju osobistego dzieci i dorosłych poprzez prowadzenie zajęć ułatwiający efektywne uczenie się.

Założycielką Pracowni Dobre Relacje jest  Małgorzata Kerl - ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu (dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny) oraz Akademię Trenerów przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Autorka wielu programów edukacyjnych dla dzieci międzi innymi "Nauka czytania bez stresowania metodą rodzinną", "Kalkulatorek- skuteczna tabliczka mnożenia", "Ortografek-zabawy z ortografią".

Prowadzimy warsztaty umiejętności psychospołecznych pomagając rozwijać zdolności budowania dobrych relacji w rodzinie. Korzystamy z najnowszych doniesień z neurobiologii w zakresie skutecznych metod uczenia się, zmiany postaw i stylów zachowań.

Zajęcia nauki czytania prowadzimy  w Bydgoszczy i okolicach, Krakowie, Warszawie, Izabelinie oraz Poznaniu.

• Bydgoszcz

Wzgórze Wolności - ul. Wojska Polskiego 3a/80a, w siedzibie "Dobre Relacje". Kontakt i zapisy pod nr 508 085 323.

Zajęcia prowadzą:

Małgorzata Kerl, Trener rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi

Martyna KubanekPedagog, Certyfikowany Trener nauki czytania

Agnieszka Stefańska, Certyfikowany Trener nauki czytania z doświadczeniem w pracy z dziećmi

Bydgoszcz Fordon, Osielsko

Zajęcia prowadzi

Paulina Dulęba pedagog, filolog języka rosyjskiego, Certyfikowany Trener nauki czytania.

Kontakt i zapisy w  pod nr 797 925 644.

• Kraków

Zajęcia prowadzi

Aleksandra Mazurek psycholog i pedagog, Certyfikowany Trener nauki czytania.

Kontakt i zapisy w Krakowie pod nr 537 530 534.

• Warszawa, Izabelin

Zajęcia prowadzi

Kontakt i zapisy w Warszawie pod nr 508 085 323.

• Poznań

Lidia Gucwa, pedagog, Certyfikowany Trener nauki czytania

Kontakt i zapisy w Poznaniu pod nr 518 101 048.