Kim jesteśmy

Fundacja Dobre Relacje przez Edukację została założona w 2017 roku w Bydgoszczy, jednakże członkowie naszej organizacji angażują się w działania na rzecz edukacji dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów już od 2009 roku. Pomysł na jej powstanie wynikał z pasji do wspierania rozwoju osobistego zarówno dzieci, jak i dorosłych poprzez prowadzenie zajęć ułatwiających efektywne uczenie się. Małgorzata Kerl, Trenerka Terapii Zajęciowej i autorka wielu programów edukacyjnych dla różnych grup wiekowych, jest fundatorką oraz założycielką Fundacji. Jej celem jest wspieranie rozwoju kluczowych umiejętności u naszych odbiorców.

Działamy na rzecz edukacji w Bydgoszczy, obejmując swoim działaniem dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Naszą misją jest wspieranie rozwoju osobistego poprzez prowadzenie zajęć rozwijających kluczowe umiejętności. Małgorzata Kerl pełni funkcję Prezesa Fundacji oraz jest Trenerką Terapii Zajęciowej oraz autorką wielu programów edukacyjnych. Jest naszą fundatorką, założycielką, liderką i mentorką zespołu, który składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, działających na rzecz edukacji od 2009 roku.

• Jeśli chciałbyś wesprzeć nasze działania i pomóc nam pomagać dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, to Twoja darowizna, niezależnie od jej wysokości, pomoże nam kontynuować naszą pracę i realizować nasze cele. To nasz numer konta:
  • BNP Paribas 33 1600 1462 1870 1547 8000 0001

Siedziba "Fundacji Dobre Relacje" Wzgórze Wolności - ul. Wojska Polskiego 3a/80a. Kontakt i zapisy pod nr 508 085 323.

Druga lokalizacja Wyżyny  - ul. Bohaterów Kragujewca 11. Kontakt i zapisy pod nr 508 085 323.

Zajęcia prowadzą:

Małgorzata Kerl, Trener rozwoju osobistego oraz terapii zajęciowej  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Autorka programów edukacyjnych: "Nauka czytania bez stresowania", "Od jutra lepiej czytam", "Ortografek", "Tabliczka mnożenia w 15 dni" oraz autorka gry edukacyjnej dla dzieci z trudnościami w nauce matematyki "Międzygalaktyczna Tabliczka mnożenia". Terapeuta zajęciowy, organizator konferencji naukowej TEDxBydgoszcz. Trener i wykładowca na Uniwersytecie III Wieku przy WyższejSzkole Gospodarki. Aktywny członek Fundacji Dobre Relacje przez Edukację.

Beata Opic - Beata – trener rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w nauce (dyskalkulią, dysleksją, dysortografią), młodzieżą i osobami dorosłym. Certyfikowany Trener nauki czytania, aktywny członek Fundacji Dobre Relacje przez Edukację, gdzie prowadzi warsztaty i zajęcia dla dzieci również dla dzieci ze Spektrum Autyzmu oraz ADHD. Koordynator projektów artystycznych i edukacyjnych, animator kultury, producent wydarzenia OKO NIGDY NIE ŚPI, a także administrator wielu wydarzeń i projektów. Hobbystycznie - Certyfikowany trener Jogi Śmiechu oraz uczeń Ashtanga joga I Kundalini joga.

Anna Jaworska -  Ania, z doświadczeniem jako trenerka mentalna, od ponad 6 lat prowadzi praktyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz wykłady dla studentów. Wykorzystując narzędzia treningu mentalnego, Ania przeprowadza osoby przez proces zmiany, rozwoju kariery i pozytywnych zmian życiowych. Oprócz zajęć z dziećmi, Ania będzie prowadzić spotkania dla kobiet oraz indywidualne konsultacje rozwojowe. Certyfikowany Trener nauki czytania z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Aleksandra Maciejewska - Ola, jest filologiem w specjalności lingwistyka stosowana języka angielskiego rosyjskiego, więc w Dobrych Relacjach jest specjalistką od języków obcych. Jest mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym. Uwielbia pracować z dziećmi, przekazywać im wiedzę i zachęcać do robienia postępów. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z języka angielskiego. Certyfikowany Trener nauki czytania z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Kontakt i zapisy pod nr 508 085 323

• BNP Paribas 33 1600 1462 1870 1547 8000 0001