Piknik Charytatywny z Fundacją Łatwo Pomagać

To kolejna charytatywna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Łatwo Pomagać, w której wzięliśmy udział. Pieniądze zebrane w czasie pikniku zostaną przeznaczone na bony świąteczne dla dzieci z bydgoskich oddziałów onkologicznych. Fundusze pozwolą również zaczarować tarasy w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Licytacja dla ONKO.
💖 Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkową imprezę charytatywną, która odbędzie się 3⃣ września na malowniczej Wyspie Młyńskiej organizowanej przez Stowarzyszenie Łatwo PomagaćStowarzyszenie Łatwo Pomagać .
💖 Nasz Firma oraz Fundacja Dobre Relacje, z dumą bierzemy udział w tej inicjatywie, mającej na celu zebranie środków na wsparcie małych pacjentów ➰ onkologii i hepatologii ➰. Będziecie mogli wylicytować naszą edukacyjną grę karciano- planszową pn. Międzygalaktyczna Tabliczka MnożeniaTabliczka Mnożenia w 15 dni.
💖 Chcielibyśmy, abyście dołączył do naszego stoiska, gdzie czekać będą na Was gry, zabawy i konkursy. To doskonała okazja, aby spędzić miłe chwile w gronie naszej społeczności i jednocześnie wspierać szczytny cel.
💖 Będziemy mieli wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, więc niezależnie od tego, czy jesteś samotnym wilkiem czy rodzicem z dziećmi, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Piknik na Wyspie Młyńskiej to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale również możliwość nawiązania nowych znajomości.
❓ Będziemy tam, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania dotyczące naszej działalności.
👨‍👩‍👧‍👦 Przyjdź 3 września na Wyspę Młyńską i dołącz do naszej misji wsparcia małych pacjentów onkologii i hepatologii. Twoja obecność i wsparcie są niezwykle cenne. Razem możemy więcej!
👨‍👩‍👧‍👦 Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą na naszym stoisku. Do zobaczenia na Wyspie Młyńskiej!